Velmi důležitým prvkem při výběru nového bydlení je i jeho umístění vzhledem k okolní zástavbě a přírodě. Život ve velkoměstě je náročný a každý se rád vrací do svého domova, obzvlášť když mu nabízí relaxační možnosti.

Bytový dům Terasy Šmukýřka je umístěn stranou a nabízí jak krásný výhled do zeleně, tak i místa na odpolední procházky v přírodě a volnočasové aktivity. Tímto se nám podařilo skloubit dohromady nejdůležitější prvky pro příjemné bydlení a to dostupnost nepřeberných služeb a zároveň umístění stranou v zeleni, kterou každý potřebuje pro nabytí nových sil.


v těsné blízkosti

- škola, školka, gymnázium, obchod, bary a restaurace, autobus MHD, sportovní centrum tenis, squash, fotbal...)

nedaleko

- přírodní park Košíře, Golf Club Praha, Nemocnice na Homolce, centrum Anděl, metro (trasa B), nádraží Praha-Cibulka

snadno dostupné

- letiště (20min), Plzeňská (3min), Radlická (10min), centrum (15min), park Ladronka (10min)


Dopravní spojení

Individuální doprava autem
Díky snadnému napojení na městský okruh, Pražský okruh i Rozvadovskou spojku je doprava autem pohodlná na všechny směry. Do centra Prahy se dostanete velmi jednoduše, vybrat si můžete z několika tras, přičemž cesta při dobré dopravní situaci nezabere více než 15 minut. Pokud často cestujete, tak jistě oceníte i rychlost spojení na letiště, kam se dostanete do 20ti minut.

Městská hromadná doprava
Autobusové zastávky U Měchurky (linka č. 176) a Šmukýřka (linka č 123) jsou 5 – 10 minut chůze od bytového domu. Odtud Vás odveze autobus na stanici metra B Jinonice /5 zastávek/ nebo na ulici Plzeňská /7 zastávek/, která skýtá další široké napojení na MHD. 10 minut chůzí od domu je i vlaková stanice Praha-Cibulka.

Občanská vybavenost

Velkou výhodou této lokality je výborná občanská vybavenost skloubená s klidným prostředím a zelení. Nedaleko se nachází velmi oblíbený nákupní komplex Centrum Nový Smíchov, který je vzdálen pouhých 10 min autem. Kousek od svého nového domova tak naleznete skutečně maximální tobčanskou vybavenost – obchody všech druhů, supermarkety, multikina, restaurace, kavárny, fitness a mnoho dalšího.


Sportovní aktivity

Ve starší zástavbě městské části Praha - Košíře naleznete v docházkové vzdálenosti Squash Park Cibulka, který nabízí velkou škálu sportovního vyžití od spinningu přes tenis, lezeckou stěnu, tanec, zumbu, nebo aerobic, až po stolní tenis či lezeckou stěnu. Masáže, solárium a jiné jsou pak již jen třešničkou na dortu. Pro milovníky dnes velmi populárního golfu je 9-ti jamkové hřiště Golf Club Praha vzdáleno necelých10 minut.